Fotografické kurzy

Koupili jste si nebo dostali darem fotoaparát a fotíte s ním jako s telefonem, protože je pro Vás příliš složitý? Po absolvování základního kurzu už nebudete muset fotit v režimu auto. Bude z Vás fotograf a ten takový režim nepotřebuje.

galerieceník
Fotografické kurzy

Svatba

Svatba je jedním z nekrásnější okamžiků v životě. Svatební fotografie zachytí přípravy, obřad, hostinu a večerní oslavu. Když po létech otevřete svatební album, hned se Vám vybaví ty okamžiky plné emocí a štěstí.

galerieceník
Svatba
Těhotenská fotografie, portrét, glamour,

Těhotenská fotografie, portrét, glamour,

Asi každá žena někdy v životě zatouží stát se modelkou a pózovat před objektivem profesionálního fotografa. Tento typ fotografování má mnoho variant: kreativní portrét, decentní glamour nebo umělecký akt. Možná by i Váš manžel nebo přítel ocenil tyto neobyčejné fotografie například jako dárek k výročí Vašeho seznámení nebo svatby.

galerieceník
Produktová a reklamní fotografie

Produktová a reklamní fotografie

Každý rok se zvyšuje o desítky procent obrat firem které obchodují online. Kvalitní prezentace produktů a služeb na webu je nezbytná pro všechny obory. Máte velký e-shop s oblečením? Nebo provozujte malou cukrárnu? S profesionálními fotografiemi z našeho studia budete vždy o krok před konkurencí. V případě zájmu o produktovou nebo reklamní fotografii nás neváhejte kontaktovat.

ceník

Ostatní služby

Rodinné oslavy:narozeniny, křtiny, stříbrné, zlaté a diamantové svatby, promoce
firemní akce:večírky,prezentace výrobků a firmy,focení zaměstnanců,
focení pro plakáty a reklamu na web

ceník
Ostatní služby